Tradycji stało się zadość…

czyli kolejny raz udało nam się spotkać z pracownikami Sanok Rubber Company S.A. na zorganizowanej przez nich imprezie z okazji Dnia Dziecka. To nie pierwszy nasz wyjazd do ośrodka w Łączkach, który odbył się dzięki inicjatywie osób pracujących w firmie nadal zwanej przez wielu sanoczan „Stomilem”. Pogoda tego dnia nie była najlepsza, ale nasz plan dnia brał pod uwagę możliwość opadów deszczu, w związku z czym większość atrakcji była „pod dachem”.

Nasz Plan dnia przedstawił się następująco:

10.45 – przywitanie uczestników

11.00 – pokaz magika Sulimiana
(pan Mateusz Sawicz z Przemyśla)

12.15 – gra Państwa-Miasta (zabawa drużynowa)

13.00 – obiad

13.20 – quiz (zabawa drużynowa, pytania z różnych dziedzin, m.in. przyroda, zwyczaje, ciekawostki ze świata czy bajki)

14.00 – ćwiczenia z samoobrony
(pan Adam Słoniewski z Sanoka)

15.15 – grill, gitara i śpiewanie, w międzyczasie: rozmowy, siatkówka, piłka nożna

16.35 – rozdanie dyplomów i prezentów, podziękowania

Pani Joasia, pani Edyta, pani Aneta, pan Paweł, pan Krzysiek i pan Lesław zadbali o to, by nasi podopieczni się nie nudzili. W międzyczasie wcinaliśmy pyszne przekąski (słodkości, chipsy i owoce) oraz posililiśmy się obiadem. Pod koniec imprezy na pożegnanie nasi wychowankowie otrzymali prezenty: bony zakupowe do ulubionych sklepów, super słuchawki bezprzewodowe douszne oraz kolorowe bidony. Po tych kilku dniach od wyjazdu nadal widać zadowolenie z imprezy, wychowankowie powoli chodzą do galerii kupić sobie coś za bony, a słuchawki też już są w użyciu...

Pracownikom Sanok Rubber Company S.A. raz jeszcze dziękujemy za poświęcony czas, organizację super imprezy i prezenty. Macie ogromne serca i dużo zrozumienia dla dzieciaków, które w życiu nie zawsze doświadczyły życzliwości i bezinteresowności. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam wszystkiego dobrego w życiu zawodowym oraz osobistym.