38-500 SANOK, ul. Sadowa 21; tel. +48 13 4645445; e-mail. dd-sanok@wp.pl

 

zmiany...

Franio powrócił do domu rodzinnego - cieszymy się razem z nim. Często wspominamy jego powiedzonka, eksperymenty kulinarne, niezaspokojoną ciekawość otaczającym światem, umiejętność cieszenia się z małych rzeczy, popisy wokalne i muzyczne, słynną, „parapetową” plantację fasolki oraz przywiązanie do opiekunów.

Życzymy Ci powodzenia Franiu, będzie nam Ciebie brakowało.


Szczęśliwe dzieciaki powróciły do domu rodzinnego. Brakuje nam ich bowiem stanowiły główny trzon naszej grupy kabaretowej. Życzymy im powodzenia.

Michał Nina Jacek Justyna Adrian

Edyta powróciła do domu rodzinnego w styczniu 2014 r. Kontynuuje naukę w szkole średniej.

Życzymy jej, aby odnalazła spokój ducha. Wiemy, że dzięki swojej inteligencji, talentom i dobremu sercu może pokonać wszystkie trudności i wiele osiągnąć w życiu.

Dbaj o siebie Edyto!


Joanna i Igor po wielu naszych staraniach znaleźli spokojny dom. 8 listopada 2013 r. będzie dla nich bardzo ważnym dniem w życiu. Mamy nadzieję, że na zawsze opuścili naszą placówkę i od tego dnia będzie im coraz lepiej i spokojniej. Ich rodzice zastępczy zadbają o to, by Asia i Igor wzrastali w szczęściu i miłości.

Na pożegnanie nie było końca całusom i „przytulankom”,  ale widać było również bardzo wyraźnie jak dzieci pragną wsiąść do samochodu i odjechać  ze swoimi nowymi opiekunami.

Asi i Igorowi życzymy samych słonecznych dni w ich życiu a opiekunom wytrwałości w realizowaniu  obowiązków rodzicielskich.


Dorotka pożegnała się z nami w maju 2013, spełniło się jej marzenie -wróciła do swojego domu.

Dorotce i jej Rodzicom życzymy Powodzenia!


Łukasz  pożegnał się z nami w październiku 2011 r. Mieszka teraz wraz z rodziną swojej pełnoletniej siostry i z tego co wiemy jest mu tam bardzo dobrze. Łukasz często nas odwiedza ponieważ w naszym domu przebywa jego młodsze rodzeństwo. Jest pogodnym, zawsze uśmiechniętym, poukładanym młodym człowiekiem.

Życzymy mu samych sukcesów, zarówno w szkole jak i w realizacji zainteresowań piłkarskich – a ma do tego talent.


Rodzeństwo: Paweł, Grzegorz, Dominika i Andżelika  od  lipca 2011 r. spróbowali  życia w nowej rodzinie. Po trzech latach pobytu w placówce mieli wiele obaw przed zmianą środowiska.  Pojechali do pani Małgosi i pana Marka na wakacje i tak już zostali. Dzisiaj  są radośni, zadowoleni, uśmiechnięci i pełni życia. Te wspaniałe i zdolne dzieciaki mają teraz oparcie w swoich nowych opiekunach i nie chcą już wracać do placówki.

Życzymy powodzenia!!!

Andżelika Grzegorz Dominika Paweł

Dzięki pomocy Ośrodka Adopcyjnego udało nam się znaleźć dla Krzysia rodzinę zastępczą. Teraz Krzyś ma nowych "przyszywanych  braci", musi się przyzwyczaić do nowej szkoły i nowego środowiska. Mamy nadzieję, że te problemy adaptacyjne miną szybko, bowiem widzieliśmy jak Krzysio był szczęśliwy, kiedy opuszczał nasz dom. Spełniło się jego wielkie marzenie o spokojnej rodzinie.


Bracia Damian, Łukasz i Kamil pożegnali się z nami we wrześniu 2010 – spełniły się ich marzenia o powrocie do domu rodzinnego. Są dowodem na to, że wszystkie przeciwności można pokonać, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Cieszymy się razem z Wami.

Damian Kamil Łukasz

Paweł - w maju 2010 został wychowankiem Ośrodka Młodzieżowego, w którym ma szansę nauczyć się sztuki pokonywania trudności, oraz przygotować do odpowiedzialnego życia. Jego siostra Ania od kwietnia 2010 przebywa w Placówce Opiekuńczej w Rybniku. Znalazła tam opiekę i wsparcie dla siebie i malutkiego synka. Uczy się jak być mamą i zdobywa kwalifikacje zawodowe. Życzymy Wam wytrwałości na nowym torze przeszkód!

 
Ania   Paweł

W dniu 30 października  opuściła nasz dom Aldona. Wróciła do domu rodzinnego pod opiekę mamy. Teraz  będzie dalej dorastała wśród rodzeństwa i najbliższych jej osób. Mamy nadzieję, że potrafi docenić decyzję, jaka została podjęta w jej sprawie. Życzymy jej dużo dobrych chwil i spokojnego dorastania do dorosłego życia.


Rodzeństwo: Andrzej, Krzyś, Damian, Karolina i Kasia w lipcu 2009 r. opuścili placówkę i dalej będą się wychowywać w rodzinie zastępczej. Życzymy im ciepła, radości i samych sukcesów w dalszym życiu.

Krzyś Andrzej Damian
     
 
 
Nasi Przyjaciele

 
 
     

wszelkie prawa zastrzeżone (c) waja 2008