wortal domdziecka.sanok.pl powstał 15 maja 2008 roku
     
38-500 SANOK, ul. Sadowa 21; tel. +48 13 4645445; e-mail. dd-sanok@wp.pl

 

dziękujemy naszym sponsorom...

 

| 42 - 36 | 35 - 29 | 28 - 22 | 21 - 15 | 14 - 8 | 7 - 1 |

 

  43 | MIKOŁAJKI pełne darów...

Kiedy odejdziemy,

ważne będą tylko ślady miłości,

które pozostawimy.

Albert Schweitzer

Serdecznie dziękujemy księdzu Romanowi Hnatowi, za podarowanie nam stylowego stołu i krzeseł oraz kompletu dywaników, które stały się ozdobą naszego pokoju gościnnego.

Zgodnie z intencją Ofiarodawcy, rozumiejącego jak wielkie znaczenie ma dla dziecka posiadanie własnego ogniska domowego, będą służyły nam i naszym gościom do wspólnych spotkań.

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie

Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku

więcej informacji o naszych sponsorach w dziale DZIĘKUJEMY WAM...

  Sobota  13.10.2018  ||  Dodała   Beata

 

 

  42 | MIKOŁAJKI pełne darów...

Tegoroczne MIKOŁAJKI obfitowały w liczne niespodzianki przygotowane przez darczyńców dla naszych podopiecznych. Oprócz prezentów adresowanych indywidualnie do każdego z wychowanków, pojawiło się mnóstwo darów, które przysłużą się całej domodzieckowej społeczności - akcesoria sportowe, gry planszowe, kosmetyki i środki czystości, produkty   spożywcze,  które   będą   bazą  do  przygotowywania  małego

"co nieco" i  zaspakajania naszych słodkich zachcianek.

Od kilku lat  tradycyjnie z prezentami pośpieszył sanocki "Pass-Polska sp. z o.o.," i Fundacja WAWEL Z RODZINĄ. Właściciel sanockiego sklepu STREET AUTONOMY TM, gimnazjaliści z Tarnawy Dolnej i Szkoła Podstawowa z Beska również wpisują się w tradycję obdarowywania naszych wychowanków.

Szkoła Podstawowa w Głębokiem prowadzona przez Fundację ELEMENTARZ w tym roku po raz pierwszy nas obdarowała, ale spotkanie i rozmowa z przedstawicielami darczyńców dają nadzieję na dalszą współpracę, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość pomysłów na sposoby pozyskania funduszy na pomoc dla naszych dzieciaków.

Wszystkim darczyńcom w imieniu obdarowanych wychowanków, dyrekcji i pracowników serdeczne DZIĘKUJĘ.

Na Wasze ręce składamy też moc szczerych i serdecznych życzeń świątecznych i noworocznych.

  Środa  20.12.2017  ||  Dodały  Nina, Beata i Małgorzata

 

 

  41 | Energetyczne ANDRZEJKI z ekipą PGE Solina...

Tegoroczne Andrzejki połączyliśmy ze spotkaniem z grupą wolontariuszy PGE Solina, którzy zaprosili naszych wychowanków i ich opiekunów do restauracji „Soprano” na wspólne pogaduchy i pizzę. Tak naprawdę nie była to jedna pizza, ale aż 27 sztuk, których mimo szczerych chęci i prób, nie

udało się skonsumować w całości (trochę zostało na drugi dzień na śniadanie).

Z Moniką, Dorotą, Januszem, Krzyśkiem i Bogusiem nasze dzieciaki czują się bardzo swobodnie i chętnie spędzają z nimi czas. Kiedy już się najedliśmy i nagadaliśmy, trzeba było spalić trochę energii na myślenie (jak wiadomo glukoza dobrze wpływa na odżywienie mózgu, nie można jednak przesadzać z ilością kalorii…)

Znana większości osób gra Państwa-Miasta przypadła do gustu wszystkim uczestnikom zabawy. Było dużo śmiechu, a czasem wątpliwości (np. czy „elf” to zwierzę?). Mogliśmy też poszerzyć swoją wiedzę o istnienie takiego zawodu jak „harmoniarz”, prawdopodobnie stworzony jako wyraz uznania dla zdolności i prezent imieninowy dla Janusza, który w wolnych chwilach gra na akoredonie.

Nie samym pisaniem człowiek żyje, czasem można coś pokazać lub narysować. Tak tak… nie zabrakło Kalamburów – w naszej wersji bajkowo-fiilmowych. Łatwo nie było, ale z mniejszym lub większym wsparciem rozszyfrowaliśmy takie hity, jak np. „Chłopaki nie płaczą”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Jak wytresować smoka”, „Emotki”, „Piękna i bestia”, a nawet „Cztery wesela i pogrzeb”.

Po zakończonych konkurencjach uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a nasi goście podziękowania i zaproszenia do odwiedzania nas w placówce.

  Piątek  1.12.2017  ||  Dodała  Judyta

 

 

  40 | KLUB ROSSMANN dla Naszego Domu...

W okresie od 30.04.2017 do 31.10.2017  Klub ROSSMANN prowadził działalność dobroczynną wśród swoich klientów między innymi na rzecz  Domu Dziecka im. św. Józefa w Sanoku.

W wyniku tej akcji nasza placówka pozyskała darowiznę rzeczową w postaci produktów sprzedawanych w sklepach Rossman  na kwotę 24.724,61 zł.

!!!  Za zwrócenie uwagi na naszą placówkę oraz przekazaną darowiznę

dyrekcja, pracownicy i wychowankowie

SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

życząc równocześnie dalszych sukcesów w pracy

i dużych zysków ze sprzedaży swoich towarów  !!!

skan przekazanej darowizny...

  Czwartek  23.11.2017  ||  Dodała  p. Dyrektor

 

 

  39 | NIESPODZIANKA sponsorowana przez naszych gości z Monachium...

Bardzo ucieszyliśmy się, jak przyjechała do nas p. Anna Krawczyńska ze swoją córeczką Hanią osobiście wręczając nam pełny kosz pysznych słodkości oraz koszyki po brzegi wypełnione owocami. Niestety nie mieliśmy przyjemności poznać drugiego darczyńcy p. Daniela Haimerl, lecz w imieniu wszystkich dzieci dziękujemy serdecznie za dobre serce.

Wycieczka do McDonald’s i pyszne lody dla ochłody oraz gry i zabawy, a także wspólne rozmowy były bardzo fajne.

Po wygłupach poszliśmy na pizze do SOPRANO, a tam każdy z nas zamawiał co chciał. Zdjęcia robił p. Mariusz Zbierak, który cały czas nam towarzyszył i ciągle nas rozbawiał.

Chcieliśmy bardzo podziękować ludziom, którzy prywatnie i bezinteresownie pomagają dzieciom.

!!!  DZIĘKUJEMY  !!!

  Wtorek 22.08.2017  ||  Dodała  Jolanta

 

 

  38 | Podziękowania dla Towarzystwa Gimnastycznego SOKÓŁ w Sanoku...

W imieniu dzieci DZIĘKUJEMY BARDZO za przekazane nam dary

składające sie z artykułów biurowych, gier, puzzli, zabawek

oraz słodkości, które uprzyjemniły nam deszczowe dni.

  Poniedziałek 26.06.2017  ||  Dodała Jolanta

 

 

  37 | NOWY STYL - na biznesowym parkiecie...

Jak co roku ponownie bawiliśmy sie na balu charytatywnym organizowanym przez Grupę  Nowy Styl. Myślą przewodnią  imprezy był styl biznesowy, dlatego też nasi wychowankowie musieli być odpowiednio ubrani. Chłopcy przebrani byli za maklerów giełdowych, a dziewczęta za biznes women.

Naszym zadaniem było zebranie 1000 groszy oraz przygotowanie biznes planu, który kwalifikował nas do wzięcia udziału w konkursie "NASZ BIZNES". Ponadto wykonaliśmy projekt banknotu, który przedstawiał nasz pomysł na nowy nominał. Dzięki zaangażowaniu naszych wychowanków oraz pomocy p. Agaty Szul, jury wybrało nasz projekt, jako jeden z najciekawszych. Otrzymaliśmy w nagrodę kwotę 4.000,00 zł. sponsorowaną przez Fundację PKO S.A Bank Polski, z przeznaczeniem na zrealizowanie naszego projektu - czyli zakup telewizorów. Dodatkowo nasze wpłacone wadium zostało zwielokrotnione do kwoty 1.000,00 zł., które  przeznaczyliśmy na Sanockie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Bal został uwieńczony poprzez liczne atrakcje, między innymi : ciekawymi pokazami sztuk walki, gimnastyki artystycznej, zabawy  taneczne oraz wiele konkursów w tematyce biznesowej. Oczywiście jak zawsze czekał na nas przepyszny poczęstunek i wiele, wiele.... słodkości.

!!!  Serdecznie dziękujemy Grupie Nowy Styl

za zaproszenie na wspaniałą zabawę  !!!

  Czwartek  6.04.2017  ||  Dodały  Ewelina i Elżbieta

 

 

  36 | Niezwykłe odwiedziny EWY CHODAKOWSKIEJ...

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

nie przez to, kim jest,

lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Składamy serdeczne podziękowania dla pani Ewy Chodakowskiej, która sprawiła Nam ogromną niespodziankę odwiedzając nas w Naszym Domu.

Jednocześnie z całego serca dziękujemy za !!! WSPANIAŁE PREZENTY !!! które otrzymaliśmy od pani Ewy J

  Wtorek  3.01.2017  ||  Dodała  Ewelina

 

 

 

Publikacja wizerunku osób za zgodą zainteresowanych
(
zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (z późniejszymi zmianami i uwzględnieniem dyrektyw Wspólnot Europejskich)

 
Nasi Przyjaciele
 
 
     

wszelkie prawa zastrzeżone (c) waja 2008